Medale z Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów!

W dniach 03-04.06.2022 w Gliwicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów. Turniej ten jest finałowym turniejem rozgrywanych turniejów Grand Prix Polski w całym sezonie 2021/22.

Zawodnicy naszego klubu m.in. Alicja Skrzypicka oraz Franciszek Kędra przez cały sezon uczestniczyli w wielu turniejach Grand Prix, dzięki czemu wywalczyli sobie możliwość gry w finałowym turnieju o tytuły Mistrzostw Polski. W tych elitarnych zawodach z naszego klubu wystąpiła p. Alicja, która wywalczyła dwa medale (złoty medal w grze pojedynczej w kat. K70 oraz  srebrny medal w grze deblowej).

Niestety z uwagi na kontuzję w zawodach nie uczestniczył p. Francziszek Kędra, który był zaliczany w gronie faworytów do złotego medalu w kat. M80 … Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i liczymy, że w przyszłym roku p. Franciszek będzie miał znów możliwość rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

W zawodach uczestniczył również p. Leszek Goliński z Lubina – były wieloletni zawodnik Zagłębia Lubin (obecnie czynnie grający zawodnik 3-cio ligowego zespołu LZS SKS Raszówka), który również zdobył dwa tytuły mistrzowskie w kat. M60 (złoty medal w grze pojedynczej w kat. M60 oraz  złoty medal w grze deblowej).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w nadchodzących Mistrzostwach Europy Weteranów, które odbędą się w Rimini (ITA) w dniach 25.06 – 02.07.2022.

Więcej informacji:

http://dozts.pl/dolnoslazacy-wrocili-z-workiem-medali-z-mistrzostw-polski-weteranow/

Oficjalna informacja PZTS