Cenne zwycięstwo w rozgrywkach 4 ligi

W rewanżowej rundzie rozgrywek 4 ligi tenisa stołowego podejmowaliśmy drużynę KTS Legnica II.

Nasi koledzy z Legnicy przyjechali na mecz w mocnym składzie. Po pierwszych pojedynkach singlowych (1:3) i deblach (1:1) wynik meczu układał się na korzyść naszych przeciwników. Do kolejnych pojedynków przystąpiliśmy mocno zmotywowani, bo wiedzieliśmy, że trzeba nadrabiać straty z pierwszej serii i każda kolejna przegrana oddala nas od zwycięstwa.

W następnej serii pojedynków wygraliśmy 3 z 4-ch meczów i odrobiliśmy straty ustanawiając wynik meczu na 5:5. Jacek Raczyński wygrał bardzo ważny mecz z Robertem Kołakowskim, a Krzysztof Łachowski pokonał Dariusza Haznara. Świetnie zaprezentował się Jacek Mikutel, który zdobył cenne 2 punkty dla drużyny. W emocjonującym 5-setowym pojedynku Jacek Raczyński wygrywa z Waldemarem Tutaj co daje nam przewagę 7:5. Rywale odzyskują kolejny punkt na 7:6, lecz w kolejnych 4-ch pojedynkach zdobywamy 3 punkty, w tym cenne zwycięstwo Jakuba Bubnowskiego nad Dariuszem Haznarem i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 10:7.

Punkty dla Zagłębia Lubin zdobyli: Jacek Raczyński (3.5), Krzysztof Łachowski (3.5), Jacek Mikutel (2), Jakub Bubnowski (1).