Alicja Skrzypicka z Lubina brązową medalistką Mistrzostw Europy!

Alicja Skrzypicka (Lubin) brązową medalistką Mistrzostw Europy Weteranów w tenisie stołowym! ?? Mistrzostwa odbyły się w dniach 1-6.07.2019 w Budapeszcie i brało w nich udział 3400 zawodników z 58 krajów, w tym 110 osób z Polski. Polska reprezentacja zdobyła 3 brązowe medale, wyłącznie w kategorii kobiet.
 
Brązowy medal ?w grze podwójnej w kategorii wiekowej 70-74 pani Alicja wywalczyła w parze z Ullą Dovblad ze Szwecji. Pokonując kolejne rywalki, w walce o finał przegrały 3:0 po zaciętej walce z niemiecką parą Dallenberger/Locher, aktualnymi mistrzyniami Europy.
 
W grze pojedynczej A. Skrzypicka zajęła miejsce 9-16, przegrywając 3:0 w walce o ćwierćfinał z zawodniczką węgierską Gizellą Zacher, rozstawioną jako nr 1. W tej kategorii brały udział 74 zawodniczki.
 
Z relacji p. Alicji wiemy, że wszystkie pojedynki całej reprezentacji odbywały się przy ogromnym wsparciu kibicujących koleżanek i kolegów. W czasie mistrzostw rozegranych zostało dużo pięknych, emocjonujących pojedynków. Dla p. Alicji udział w tak ważnych zawodach było wielkim przeżyciem, a my mamy nadzieję, że to nie ostatnie sukcesy p. Alicji na pingpongowych arenach ?.
 
W imieniu wszystkich sympatyków TS Zagłębie Lubin składamy p. Alicji wielkie gratulacje! ???

 

[GALERIA ZDJĘĆ]