Mikołaj Kaciuba wygrywa II. edycję Ligi Amatorskiej!

Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się blisko 50-ciu zawodników amatorsko uprawiających tenis stołowy, którzy mieli możliwość konfrontacji swoich umiejętności w cyklu 4-ch turniejów rozgrywanych w Hali RCS w Lubinie. Wśród startujących zawodniczek i zawodników nie zabrakło tych najmłodszych w wieku szkolnym (10 lat) jak również osoby uprawiające tę dyscyplinę sportu od kilkudziesięciu lat.

Zawodnicy stworzyli niesamowitą i przyjazną atmosferę podczas wszystkich rozgrywanych turniejów. Mogliśmy oglądać wiele ciekawych i emocjonujących pojedynków i to wszystko w duchu Fair Play. Nie obyło się bez niespodzianek, wielu niespodziewanych zwycięstw i porażek.

Rozgrywki całego cyklu zakończyły się zwycięstwem Mikołaja Kaciuby, który jest mieszkańcem Lubina, uczniem SP 14 w Lubinie i młodą nadzieją lubińskiego pingponga. Mikołaj we wszystkich turniejach prezentował się bardzo dobrze zajmując czołowe pozycje utrzymując pozycję lidera w całym cyklu rozgrywek pomimo tego, że w ostatnim turnieju musiał uznać wyższość Kamila Kowalewskiego z Legnicy. 2-gie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Jacek Raczyński a na 3-cim miejscu uplasował się Roman Kuczyński.

Turniej ten po raz kolejny dowiódł, że w tenisie stołowym nie ma ograniczeń wiekowych i niezależnie od wieku i płci można rywalizować z przeciwnikami jak równy z równym.

Na zakończenie turnieju zwycięzcy otrzymali puchary. Nagrody rzeczowe trafiły do zawodników, którzy uplasowali się na pierwszych 10-ciu miejscach. Wszystkim uczestnikom wręczono okolicznościowe upominki.

 

wyniki – IV TURNIEJ

galeria

Ranking KOŃCOWY