V liga męska – udany rewanż z KTS II Wolbromek

Nasza drużyna męska rozegrała w 13-tej kolejce rozgrywek V ligi bardzo dobry mecz z aktualnym liderem tabeli drużyną KTS Wolbromek.
Przed meczem wiadomo było, że czeka nas ciężki bój w walce o każdy punkt, gdyż nasi koledzy z Wolbromka prezentują wysoki poziom udowadniając to m.in. w meczu 1 rundy, w którym „polegliśmy” 2:10.

Po pierwszej serii pojedynków singlowych było 2:2 i przystąpiliśmy do gier deblowych. Oba pojedynki wygraliśmy i wyszliśmy na prowadzenie 4:2! To dodało nam skrzydeł i pojawiła się realna szansa na dobry wynik w tym meczu. W kolejnych pojedynkach gramy na remis: Jacek Raczyński o „mały włos” przegrywa z liderem drużyny przeciwnej Pawła Drzyzgę, również Sergiusz ulega w swoim pojedynku, natomiast Krzysztof Łachowski pokonuje Roberta Ostasiewicza a Roman Kuczynski wygrywa z Arturem Kasperowiczem. Na tablicy wyników mamy 6:4! Paweł Drzyzga pokonuje Sergiusza i nasi przeciwnicy odrabiają straty, wynik 6:5.

Roman Kuczyński gra jak w transie wygrywając z Robertem, na drugim stole Krzysztof pokonuje Łukasza Paciorek. Prowadzimy 8:5! Brakuje 1 pkt. do remisu a 2 do wygranej! Jacek Raczyński przegrywa po kolejnej 5-cio setówce, robi się nieciekawie …8:6.
Roman nie odpuszcza i ewidentnie gra swój najlepszy pojedynek pokonując Pawła Drzyzgę 3:1, mamy 9:6 … na drugim stole Krzysztof przesądza o wyniku meczu pokonując Artura Kasperowicza 3:0 i wygrywamy mecz 10:6!!!

Dziękujemy naszym przeciwnikom za walkę i emocjonujące pojedynki. Po 13-tu kolejkach zajmujemy 3-cie miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów i stratą 4 pkt. do lidera.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]