Pierwsza porażka w sezonie…

Niestety nie udało się pokonać MKS Skarbek Tarnowskie Góry w meczu rewanżowym 15-tej kolejki 1 ligi kobiet. Przegrywamy w spotkaniu wyjazdowym 4:6.

Po pierwszych pojedynkach singlowych na pierwszym stole zdobywamy 2 punkty, na drugim siostrom Matwiszyn nie udaje się wywalczyć punktów i wynik meczu 2:2.
W grach deblowych wygrywa para Ada Jończyk & Paulina Knyszewska, przegrywamy pojedynek na drugim stole, na tablicy wyników pojawia się wynik 3:3.
W drugiej serii pojedynków singlowych Natalia Matwiszyn ulega Julii Tomeckiej a Ewelina Matwiszyn przegrywa z Esterą Razakowską 0:3. Zrobiło się nieciekawie, wynik meczu 3:5 i nie pozostało nic innego jak tylko ratować remis.

Na pierwszym stole zaciekle walczyła Ada Jończyk ostatecznie przegrała na przewagi w 5-tym secie w bardzo wyrównanym pojedynku z Natalią Szymczyk 11:13 i wynik meczu był już przesądzony. W ostatnim pojedynku Paulina Knyszewska wygrywa z Klaudią Franaszczuk w 5-cio setowym pojedynku i mecz kończy się wynikiem 4:6.

Przed nami 4 tygodniowa przerwa w rozgrywkach 1 ligowych. Pozostało do rozegrania 3 spotkania do końca sezonu. Najbliższy mecz z AZS UE Wrocław w dniu 23.03.2019 o godz. 18:00 w Lubinie (SP14).

Aktualna tabela rozgrywek i wyniki.