Udany rewanż! Wygrana 6:4 z MKS Rokita Brzeg Dolny!

Udany rewanż w dolnośląskich derbach kobiecego tenisa stołowego dla TS Zagłębie Lubin. W dzisiejszym spotkaniu pokonujemy 6:4 mocny zespół MKS Rokita Brzeg Dolny i utrzymujemy pozycję lidera w grupie 1 ligi kobiet ?.

Spotkanie od początku zapowiadało się na bardzo wyrównane i emocjonujące gdyż poziom sportowy jaki zaprezentowały zawodniczki z Brzegu Dolnego był imponujący. W pierwszych pojedynkach singlowych Paulina Knyszewska pokonuje Milenę Chrabąszcz a Ada Jończyk przegrywa 5-cio setowy pojedynek z Elą Kwiatkowską. Na drugim stole Natalia Matwiszyn wygrywa z Lilianą Przybył 15:13 w decydującym secie, natomiast Justyna Miklusz przegrywa 9:11 w 5-tym secie z Anita Walencką. Stan meczu 2:2 i wszystko wskazywało na to, że może powtórzyć się wynik meczu z 1 rundy rozgrywek gdzie zremisowaliśmy w Brzegu Dolnym 5:5.

Pojedynki deblowe zakończyły się remisowo i na tablicy wyników pojawił się wynik 3:3. W kolejnych meczach na 1-szym stole Paulina Knyszewska pokonuje 3:1 Elę Kwiatkowską a na 2-gim stole Natalia Matwiszyn wygrywa 3:2 z Anitą Walencką i tym samym wyszliśmy na prowadzenie w meczu 5:3 i już było wiadomo, że nie przegramy tego meczu!

Do ostatnich pojedynków wyszła Ada Jończyk, która pokonała Milenę Chrabąszcz 3:0 ustalając wynik meczu na 6:3. W ostatnim pojedynku Justyna Miklusz ulega Lilianie Przybył 2:3 i mecz kończy się wynikiem 6:4! ?

Dziękujemy wszystkim kibicom za gorący doping …również tym, którzy oglądali transmisję online z meczu ?

[ GALERIA ]