Trudny mecz w Chróścicach …ale wygrany 8:2!

W ostatnią niedzielę tj. 20 stycznia 2019 w hali sportowej LZS Victoria Chróścice nasze zawodniczki rozegrały 11. spotkanie 1 ligi kobiet.

Gospodarze wystąpili ww wzmocnionym składzie o dwie zawodniczkami, które nie grały w pierwszym meczu w rundzie jesiennej. W LZS Victoria Chróścice wystąpiły zawodniczki: Iryna Bernacka (Ukraina) oraz Nicola Zyzik.

Wszystko wskazywało, że nie będzie to łatwy mecz o czym przekonaliśmy się rozgrywając pierwsze pojedynki.
W pierwszym meczu oglądaliśmy zacięty pojedynek pomiędzy liderkami obu zespołów: Pauliną Knyszewską a Iryną Bernacką. Ten pojedynek zakończył się niestety przegraną Pauliny.
Ada Jończyk pokonuje swoją rywalkę w pierwszym pojedynku. W grze deblowej na pierwszym stole nie udało się wyjść zwycięsko i odnotowaliśmy kolejną porażkę.
Jednak w kolejnej serii pojedynków singlowych zarówno Ada jak i Paulina wygrywają swoje pojedynki.

Na drugim stole siostry Matwiszyn rozgrywały swoje pojedynki również bardzo wyrównane. Jednak z wszystkich pojedynków na 2-gim stole Ewelina i Natalia Matwiszyn wyszły zwycięsko co ostatecznie zaważyło na wyniku spotkania.

Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje również Ada Jończyk, która pokonała bardzo dobrze grającą Ukrainkę – liderkę zespołu z Chróścic.
Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Zagłębia Lubin 8:2!

Po 11. kolejkach Utrzymujemy pozycję lidera w tabeli z przewagą 2-ch punktów nad zespołem RKS CUKROWNIK OKA Chybie!!!

Kolejny mecz (wyjazdowy) 2 lutego z KS GORCE Nowy Targ.

Aktualna tabela.

[ GALERIA ]