Zagłębie Lubin liderem 1 ligi po zwycięstwie nad LZS Victoria Chróścice !


Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu w 8 kolejce 1 ligi kobiet!

Podopieczne trenera Sławomira Słowińskiego przystąpiły do meczu mocno zmotywowane aby rozstrzygnąć dzisiejszy mecz na własną korzyść w przedostatnim spotkaniu 1 rundy jesiennej.
TS Zagłębie Lubin w składzie: Paulina Knyszewska, Ada Jończyk, Natalia Matwiszyn, Ewelina Matwiszyn oraz Justyna Miklusz (rezerwa) na własnym parkiecie podejmował zespół LSZ Victoria Chróścice.

Mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia Lubin 10:0 choć w wielu pojedynkach o ostatecznym wyniku decydowały decydujące piłki na przewagi.

Nasze zawodniczki niesione dopingiem naszych kibiców rozstrzygały kolejne pojedynki na swoją korzyść nie dając rywalkom szans na zdobycie punktu w tym meczu. Tym samym po dzisiejszym zwycięstwie obejmujemy prowadzenie w tabeli 1 ligi kobiet.

W dniu dzisiejszym odwiedził nas Marek Badowski, który wspierał dopingiem nasz zespół. Dla niewtajemniczonych informujemy, że p. Marek to aktualnie jeden z czołowych polskich tenisistów stołowych (zawodnik superligi Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, pierwsza 16-tka na ostatnich Mistrzostwach Europy).

Kolejny mecz nasze zawodniczki zagrają 22 grudnia (na wyjeździe) z MKS Rokita Brzeg Dolny.

Wyniki meczów i aktualna tabela 1 ligi kobiet

[ GALERIA ]