7. mecz z rzędu w 1 lidze kobiet bez porażki !

Kolejny (siódmy z rzędu) mecz bez porażki w 1 lidze kobiet ? …po wielkich „bojach” udało się wywalczyć remis 5:5 z MKS Skarbek Tarnowskie Góry.

Drużyna przyjezdna wysoko dzisiaj „postawiła poprzeczkę” i zawodniczki TS Zagłębie Lubin musiały toczyć ciężkie boje w każdym pojedynku aby wywalczyć cenne punkty. Niestety zabrakło niewiele aby zakończyć spotkanie zwycięsko…

Po pierwszej serii spotkań prowadziliśmy 3:1, niestety
przegrane 2 pojedynki deblowe otworzyły rywalkom szanse na uzyskanie pozytywnego dla siebie wyniku. Podjęły ostrą walkę o kolejne punkty.
Po grach deblowych na tablicy wyników widniał wynik 3:3.

Antonina Szymańska na 1 stole wygrała z Klaudią Franaszczuk ustanawiając wynik meczu na 4:3, a na 2-gim stole Ada Jończyk przegrała po zaciętej walce z Esterą Razakowską i znów był remis 4:4!

Do ostatnich pojedynków singlowych na 1-szym stole wyszła Paulina Knyszewska vs. Julia Tomecka a na 2-gim stole Natalia Matwiszyn vs. Natalia Szymczyk, która ostatecznie pokonała tenisistkę Zagłębia i o wyniku meczu decydował pojedynek Pauliny na 1-szym stole. Ostatecznie Paulina Knyszewska wygrała w 5-tym secie z Julią Tomecką i mecz zakończył się wynikiem 5:5.

Podopieczne trenera Sławomir Słowiński punktowały następująco:
Antonina Szymańska (2 pkt.),
Paulina Knyszewska (2 pkt.),
Ada Jończyk (1 pkt.)
Natalia Matwiszyn (0 pkt.)
Ewelina Matwiszyn (0 pkt. – rezerwa)

Brawa należą się zawodniczkom obu drużyn ? za stworzenie wspaniałego widowiska sportowego pełnego emocji i pozytywnej energii. Dziękujemy kibicom za gorący doping ?

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Aktualna tabela,wyniki i harmonogram przyszłych spotkań na stronie PZTS: https://ligi.pzts.pl/druzyna/6/36/347/zagl%C4%98bie-lubin/