Agnieszka Maluszczak na Indywidualnych Mistrzostwach Polski seniorek, Raszków 2018

Agnieszka Maluszczak (po wcześniejszym wywalczeniu udziału w wojewódzkich turniejach kwalifikacyjnych) reprezentowała nasz klub na Indywidualnych Mistrzostwach Polski seniorów w Raszkowie (2-4.03.2018).

W turnieju wzięło udział 64 najlepszych zawodniczek z Polski. Połowa zawodniczek miała prawo startu na podstawie uzyskanego miejsca w rankingu ogólnopolskim, pozostałe 32 zawodniczki (po 2 z każdego województwa) musiały „wywalczyć” sobie udział w najważniejszym turnieju w sezonie.

Rozstawienie w drabince turniejowej nie było zbyt korzystne dla naszej zawodniczki, gdyż już w pierwszej rundzie trafiła na rozstawioną z nr 4 – Klaudię Kusińską, obecną reprezentantkę Kadry Narodowej seniorek i aktualną zawodniczkę zespołu ekstraklasy GLKS Nadarzyn.

Niestety w tym pojedynku nasza zawodniczka musiała uznać wyższość p. Klaudii Kusińskiej, która ostatecznie wywalczyła w turnieju singlowym brązowy medal. Złoty medal w singlu kobiet zdobyła Natalia Bajor z AZS UE Wrocław.

 

>> Galeria zdjęć <<