Kolejna runda w Pucharze Polski

W ostatnią sobotę tj. 3 lutego br. TS Zagłębie Lubin w składzie: Agnieszka Maluszczak, Renata Gumula i Ada Jończyk przystąpiły do rozgrywek kolejnej rundy Pucharu Polski. Oprócz Zagłębia Lubin do rozgrywek zakwalifikowały się dwa inne zespoły dolnośląskie: AZS UE II Wrocław oraz AZS UE III Wrocław.

W pierwszym meczu turnieju rozgrywanego systemem „każdy z każdym” zawodniczki Zagłębia rozegrały pojedynek z drużyną AZS III Wrocław, który zakończył się pewnym zwycięstwem lubinianek w stosunku punktów 4:0.

W kolejnym meczu nasze zawodniczki musiały zmierzyć z drużyną aktualnie zajmującą pierwsze miejsce w rozgrywkach 1 ligi – AZS UW II Wrocław w składzie: ZHU Linghui, Zuzanna Gaworska oraz Paulina Knyszewska

Pomimo zwycięstwa Renaty Gumuli nad Zuzanną Gaworską oraz Agnieszki Maluszczak nad Pauliną Knyszewską nie zagwarantowały naszej drużynie zwycięstwa w tym pojedynku, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem drużyny z Wrocławia w stosunku 4:2.

W kolejnym meczu AZS UE II Wrocław pokonał AZS UE III Wrocław 4:0 i tym samym zapewnił sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

>> Galeria zdjęć <<