Udany start juniorów w I. Grand Prix Polkowic

Nasi wychowankowie wystartowali w kolejnych zawodach!

W dniu 26.10 w sali sportowej SP nr 1 w Polkowicach rozegrano I edycję zawodów Grand Prix Amatorów w tenisie stołowym. Impreza zgromadziła na starcie 45 sympatyków tenisa stołowego z Polkowic, Lubina, Głogowa i Grębocic, którzy rywalizowali przy 11 stołach podczas indywidualnego turnieju w kategoriach open i szkół podstawowych.

W finale dzieci i młodzieży Marcin Badowski z Głogowa zwyciężył 3:1 Patryka Lesińskiego z Górnika Polkowice, a trzecie miejsce zajął Adam Malik również z Górnika Polkowice.

Nasi młodzi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując odpowiednio miejsca: (6) Adamowicz Maciej, (8) Markowski Jakub, (13) Adamowicz Hanna, (14) Łagoda Bartosz, (17) Pala Tymoteusz.

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice) pokonując w finale 3:2 Tomasza Głaza z Grębocic, trzeci był Wojciech Grochała także z Grębocic. Zawodnicy TS Zagłębie Lubin zajęli miejsca: (4) Jakub Bubnowski, (14) Barski Tomasz, (15) Pruszczyk Tomasz.

Organizatorem turnieju była sekcja klubu tenisa stołowego KS Górnik Polkowice.

Kolejna edycja turnieju odbędzie się 21.11 o g.17.00 w SP 1 w Polkowicach, na którą w imieniu organizatorów wszystkich chętnych zapraszamy!