Wygrany sparing z AZS UE Wrocław


Tenisowe derby Dolnego Śląska za nami!

Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla TS Zagłębie Lubin, który wystąpił w składzie: Agnieszka Maluszczak, Renata Gumula, Ada Jończyk, Ewelina Matwiszyn, Kamila Gruchała. Był to nasz ostatni sprawdzian przed planowanymi na koniec maja barażami o 1 ligę.
Drużyna AZS UE Wrocław wystąpiła w składzie: Sandra Wabik, Zuzanna Gaworska, Julia Girulska, Natalia Matwiszyn.

Spotkanie stało na wysokim poziomie i po raz kolejny nasze zawodniczki pod wodzą trenera Sławomir Słowiński miały możliwość zaprezentowania się przed lubińską publicznością. Przed nami najważniejszy mecz w sezonie – walka o awans do 1 ligi z drużyną MKS Skarbek Tarnowskie Góry – zwycięzcą 2 ligi okręgu śląsko-opolskiego.

W najbliższych dniach zostanie wyznaczony termin spotkań barażowych. Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejny mecz i kibicowania naszej drużynie!

>> GALERIA ZDJĘĆ <<